Філія на виставці-презентації "Інноватика в сучасній освіті"

Філія на виставці-презентації "Інноватика в сучасній освіті"З 22 по 24 жовтня Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Центр) брала участь у роботі V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті», що проходила у м.Києві, у виставковому павільйоні «КиївЕкспоПлази» за адресою вул. Салютна, 2б.

Упродовж трьох днів фахівці Центру мали змогу презентувати стенд діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Учасникам заходу (а ними були середньоучбові навчальні заклади, провідні виші України – викладачі й студенти, – науковці й інтелектуальні діячі) детально презентувалися основні напрями роботи системи, а також унікальний інформаційний ресурс «Інтернет-біржа», призначений для просування на ринок об'єктів промислової власності. Поза увагою не залишився й Всеукраїнський конкурс «Винахід року» – кожен присутній мав змогу дізнатися про всі деталі організації та проведення цього щорічного заходу.

– Безперечно, що основою успіху для винаходу є його вдале просування на ринку об'єктів промислової власності. Активний пошук потенційних інвесторів – дуже складний шлях,який потребує від винахідників, новаторів, раціоналізаторів неабияких маркетингових навичок. Можливість на ось таких виставках шляхом розповідей і презентацій донести до аудиторії необхідну інформацію про правильне оформлення, а згодом розміщення відповідних замовлень, пов'язаних з об'єктами інтелектуальної власності в тому чи іншому виробничому секторі економіки, надзвичайно важлива для Центру, адже така допомога творчим людям – чи не основне з-поміж його завдань. Наразі триває прийом документів для участі в конкурсі «Винахід-2013». До цього всеукраїнського заходу долучаться нові патентовласники, винаходи яких можуть мати вагоме значення для розвитку науки і технології, та й загалом для підвищення якості життя й активізації діяльності людини, – зазначила начальник відділу маркетингу Центру Наталя Рогуля. За її словами, для державної системи правової охорони інтелектуальної власності важливо весь час удосконалювати свою діяльність у напрямі забезпечення максимальної підтримки юридичних осіб і творчих особистостей, здатних створювати та запроваджувати винаходи, новітні технології, духовно й культурно збагачуючи націю.