Послуги

До відома заявників!

12 червня 2019 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 і від 23 грудня 2004 р. № 1716», ознайомитися з якою можна за такою адресою в Інтернеті.
У зв’язку з цим з 19.07.2019 збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, сплачуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. № 1716 у зміненому розмірі, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 496.
Більш детальна інформація – за посиланням.

 

Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» має багаторічний досвід роботи у сфері інтелектуальної власності. У складі Відділення працюють досвідчені фахівці з надання послуг у сфері інтелектуальної власності, сприяння інноваційній та винахідницькій діяльності, які здатні вирішувати найскладніші питання.

Завдяки високому професіоналізму співробітників Відділення багато підприємств та фізичних осіб отримують тут кваліфіковану допомогу з питань:

Для юридичних та фізичних осіб ми здійснюємо також:

Наші спеціалісти надають вичерпні та кваліфіковані консультації з юридичних та економічних питань у сфері інтелектуальної власності та пропонують інформаційну підтримку на всіх стадіях процесу набуття охорони вашої інтелектуальної власності.

Також фахівці Відділення радо допоможуть вам:

  • у отриманні свідоцтва на торговельну марку для реєстрації доменних імен *.ua;
  • у складанні патентного формуляра;
  • у досудовому врегулюванні спорів у сфері права промислової власності;
  • у підготовці, складанні та реєстрації ліцензійних договорів, аналізі договорів про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності;
  • у підтриманні чинності охоронних документів на винаходи, промислові зразки, корисні моделі та продовженні дії свідоцтв на торговельні марки.