Послуги

До відома заявників!

Наказами Міністерства економічного розвитку України від 18.12.2018 № 1934 введено в дію версію 2019 року 11-ї редакції Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків у перекладі українською мовою – МКТП (11-2019), № 1935 – 12-ту редакцію Міжнародної класифікації промислових зразків у перекладі українською мовою – МКПЗ-12 та № 1936 – версію 2019 року Міжнародної патентної класифікації у перекладі українською мовою – МПК-2019.01. Створено відповідні інформаційно-довідкові системи, доступ до яких надається на безоплатній основі.

 

Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» має багаторічний досвід роботи у сфері інтелектуальної власності. У складі Відділення працюють досвідчені фахівці з надання послуг у сфері інтелектуальної власності, сприяння інноваційній та винахідницькій діяльності, які здатні вирішувати найскладніші питання.

Завдяки високому професіоналізму співробітників Відділення багато підприємств та фізичних осіб отримують тут кваліфіковану допомогу з питань:

Для юридичних та фізичних осіб ми здійснюємо також:

Наші спеціалісти надають вичерпні та кваліфіковані консультації з юридичних та економічних питань у сфері інтелектуальної власності та пропонують інформаційну підтримку на всіх стадіях процесу набуття охорони вашої інтелектуальної власності.

Також фахівці Відділення радо допоможуть вам:

  • у отриманні свідоцтва на торговельну марку для реєстрації доменних імен *.ua;
  • у складанні патентного формуляра;
  • у досудовому врегулюванні спорів у сфері права промислової власності;
  • у підготовці, складанні та реєстрації ліцензійних договорів, аналізі договорів про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності;
  • у підтриманні чинності охоронних документів на винаходи, промислові зразки, корисні моделі та продовженні дії свідоцтв на торговельні марки.