Послуги

Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» має багаторічний досвід роботи у сфері інтелектуальної власності. У складі Відділення працюють досвідчені фахівці з надання послуг у сфері інтелектуальної власності, сприяння інноваційній та винахідницькій діяльності, які здатні вирішувати найскладніші питання.

Завдяки високому професіоналізму співробітників Відділення багато підприємств та фізичних осіб отримують тут кваліфіковану допомогу з питань:

Для юридичних та фізичних осіб ми здійснюємо також:

Наші спеціалісти надають вичерпні та кваліфіковані консультації з юридичних та економічних питань у сфері інтелектуальної власності та пропонують інформаційну підтримку на всіх стадіях процесу набуття охорони вашої інтелектуальної власності.

Також фахівці Відділення радо допоможуть вам:

  • у отриманні свідоцтва на торговельну марку для реєстрації доменних імен *.ua;
  • у складанні патентного формуляра;
  • у досудовому врегулюванні спорів у сфері права промислової власності;
  • у підготовці, складанні та реєстрації ліцензійних договорів, аналізі договорів про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності;
  • у підтриманні чинності охоронних документів на винаходи, промислові зразки, корисні моделі та продовженні дії свідоцтв на торговельні марки.