Новини системи інтелектуальної власності

Укрпатент здійснює переклад стандартів ВОІВ українською мовою

У ході виконання практично всіх етапів діловодства за заявками на об‘єкти права інтелектуальної власності, а також у процесі створення й актуалізації спеціалізованих Інтернет-ресурсів - баз даних та інформаційно-довідкових систем, доступних на вебсайті Укрпатенту, застосовуються положення й рекомендації стандартів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), які з часом набувають все більшого значення в масштабах світової системи інтелектуальної власності.

Укрпатент сприяє налагодженню співробітництва у сфері ІВ із Францією

07 листопада 2019 року відбувся візит на Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) офіційної делегації Посольства Франції в Україні. До складу делегації увійшли Радник з питань інтелектуальної власності в країнах СНД НЕЛЬСОН ЕМЕРІ та Аташе з економічних питань Посольства Франції в Україні МАТІЛЬДА АРЖАКОВСКІ.

Укрпатент на форумі Innovation Market 5-7 листопада

5-7 листопада 2019 року Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) бере участь у форумі Innovation Market 2019, який проходить у Міжнародному виставковому центрі в Києві. Запрошуємо приєднатися до інноваційної спільноти та відвідати стенд Укрпатенту у 4-му павільйоні МВЦ (Броварський пр-т, 15, вхід 4А).

ЄПВ: переможець European Inventor Award 2019 отримав Нобелівську премію

Японський хімік Акіра Йосіно, лауреат премії European Inventor Award 2019, отримав Нобелівську премію з хімії, повідомляє Європейське патентне відомство (ЄПВ). Почесну нагороду присуджено за розробку літій-іонної батареї, яка використовується у більшості сучасних мобільних пристроїв. Першу сучасну літій-іонну батарею Йосіно винайшов у 1983 році та продовжував удосконалювати технологію впродовж своєї кар’єри.

ВОІВ: видавнича справа у 2018 році

За даними Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), сукупна виручка сегментів масової та освітньої літератури у книговидавничій галузі 14 країн склала 42,5 млрд дол. США. Перше місце за величиною чистого доходу зайняли США ($23,3 млрд), наступна - Німеччина ($6,1 млрд), Велика Британія ($5,4 млрд) і Франція ($3 млрд).

Сторінки