Новини системи інтелектуальної власності

Всього зареєстровано понад 571 тис. охоронних документів

Станом на 1 жовтня 2019 року (з 1992 року) до державних реєстрів внесено 571 126 охоронних документів на ОПВ: 124 957 патентів на винаходи; 137 092 патенти на корисні моделі; 40 324 патенти на промислові зразки; 265 590 свідоцтв на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій.

Мінекономіки та ВОІВ підписали Меморандум про взаєморозуміння та Програму співробітництва на 2020-2021 рік

3 жовтня 2019 року в рамках заходів 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у Женеві відбулася зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України Тараса Качки з Генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) Френсісом Гаррі. Під час зустрічі була обговорена низка питань, пов'язаних із розвитком національної системи правової охорони інтелектуальної власності (ІВ) в контексті глобального розвитку та бачення ВОІВ.

ВОІВ: основні досягнення у 2018 році

У вступній доповіді 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у Женеві Генеральний директор ВОІВ Френсіс Гаррі відзначив деякі досягнення міжнародної організації:

Френсіс Гаррі: "Зростання ролі інтелектуальної власності принесло нові виклики як для сфери ІВ в цілому, так і для ВОІВ"

Френсіс Гаррі: "Зростання ролі інтелектуальної власності принесло нові виклики як для сфери ІВ в цілому, так і для ВОІВ"

Генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) Френсіс Гаррі, звернувшись до учасників 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів ВОІВ у Женеві, висвітлив основні досягнення організації та окреслив нові виклики, обумовлені стрімким розвитком технологій у світі.

За словами керівника, фінансовий стан ВОІВ, який забезпечується ринковим використанням глобальних систем інтелектуальної власності (ІВ), є стабільним. 2018 рік організація завершила з профіцитом у 42,5 млн швейцарських франків та очікує подібних показників й у 2019 році.

59-та серія засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності проходить у Женеві

30 вересня – 9 жовтня 2019 року у Женеві проходить 59-та серія засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

У Женеві розпочалася 59-а серія засідань Генеральної Асамблеї ВОІВ

У Женеві розпочалася 59-а серія засідань Генеральної Асамблеї ВОІВ

30 вересня 2019 року в м. Женева, Швейцарська Конфедерація, розпочалася 59-а серія засідань Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). 30 вересня 2019 року в м. Женева, Швейцарська Конфедерація, розпочалася 59-а серія засідань Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Система пошуку PATENTSCOPE

Система пошуку PATENTSCOPE

17 вересня 2019 року, одночасно з новим ІР-порталом ВОІВ, було запроваджено новий інтерфейс PATENTSCOPE з метою забезпечення певного досвіду для користувачів IP-порталу ВОІВ.

Укрпатент готується до запровадження нових версій МПК та МКТП у перекладі українською мовою

Укрпатент готується до запровадження нових версій МПК та МКТП у перекладі українською мовою

У 2019 році Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) внесла зміни та доповнення до текстів чинних міжнародних класифікацій об‘єктів промислової власності (ОПВ): Міжнародної патентної класифікації (МПК-2019.01) та Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків  (МКТП (11-2019) і запроваджує з 1 січня 2020 року їх нові версії - МПК-2020.01 та МКТП (11-2020).

Від заявки до патенту. Як працює система контролю якості та удосконалення експертизи заявок в Укрпатенті.

Від заявки до патенту. Як працює система контролю якості та удосконалення експертизи заявок в Укрпатенті.

Для підтримання високого рівня проведення патентно-інформаційного пошуку та експертизи об'єктів заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем в Укрпатенті працює система контролю якості та удосконалення експертизи заявок. Ця система, як й у багатьох патентних відомствах світу, передбачає кількаступеневу перевірку якості робіт.

Сторінки