Новини системи інтелектуальної власності

Триває співпраця у сфері ІВ з Республікою Азербайджан

Триває співпраця у сфері ІВ з Республікою Азербайджан

08 серпня 2019 року Державне підприємстсво «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відвідав з робочим візитом керівник центру навчання та сприяння інноваціям Офісу з експертизи патентів та торгівельних марок Агентства з інтелектуальної власності (ІВ) Республіки Азербайджан (Азпатент) АЛІ ІСМАЇЛОВ.

Україна у Щорічному огляді Гаазької системи

Україна у Щорічному огляді Гаазької системи

У Щорічному огляді Гаазької системи, оприлюдненому Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), наводиться огляд числа заявок на міжнародну реєстрацію промислових зразків, а також міжнародних реєстрацій, отриманих за процедурою Гаазької системи ВОІВ. За підсумками 2018 року Україна входить в топ учасників Гаазької системи, зокрема за темпами зростання подання міжнародних заявок.

ВОІВ: цифрова трансформація відомства

ВОІВ: цифрова трансформація відомства

На брифінгу для послів Генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) Френсіс  Гаррі розповів про плани відомства з використання цифрових технологій для скорочення витрат на підготовку звітів про роботу офіційних засідань та підвищення якості в цій сфері діяльності.

ВОІВ: 10 головних сфер для розвитку інновацій у медицині

ВОІВ: 10 головних сфер для розвитку інновацій у медицині

Головною темою Global Innovation Index 2019 року Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) було обрано трансформацію сфери послуг охорони здоров'я. Пропонуємо до перегляду відео, де перераховані десять галузей, в яких назріли зміни в формі нових продуктів і методик.

ВОІВ: нова технологія пошуку зображень на основі штучного інтелекту в системі Madrid Monitor

ВОІВ: нова технологія пошуку зображень на основі штучного інтелекту в системі Madrid Monitor

ВОІВ: В системі Madrid Monitor тепер доступна нова система концептуального пошуку зображень ВОІВ на основі штучного інтелекту. Завдяки системі Madrid Monitor користувачі можуть відслідковувати статус своєї міжнародної заявки або реєстрації знаку для товарів і послуг, отримувати доступ до докладної інформації про всі товарні знаки, зареєстровані в рамках Мадридської системи, і залишатися в курсі змін товарних знаків конкурентів.

Промислова власність у цифрах: і півріччя 2019 року

Промислова власність у цифрах: і півріччя 2019 року

Пропонуємо ознайомитись з основними результатами діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" у сфері промислової власності, а також з показниками винахідницької активності національних заявників за 1 півріччя 2019 року.

До уваги заявників та власників охоронних документів!

Набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 496 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 і від 23 грудня 2004 р. № 1716».
У зв’язку з цим надаємо консолідований текст Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. № 1716, з наступними змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 496.

Надходження до ФГК у II кварталі 2019 року

Фонд патентної документації громадського користування (ФГК) протягом II кварталу 2019 року поповнився періодичними виданнями та патентною документацією, одержаною переважно у рамках міжнародного співробітництва.

Сторінки