Міжнародна науково-практична конференція

Двічі на рік Державна служба інтелектуальної власності, Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» та Відділення інновацій Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (далі – Оргкомітет) проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання інтелектуальної власності», на якій традиційно розглядаються найбільш цікаві тематики та питання у сфері інновацій, патентування та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Оргкомітет щоразу докладає максимальних зусиль для проведення конференції на найвищому рівні, орієнтуючись, насамперед, на комфорт та інтереси її учасників. Гості конференції завжди відзначають якісний рівень її організації, а застосування сучасних технологій відчутно підіймає практичну цінність участі у заході.

У свою чергу, Оргкомітет конференції з радістю констатує важливість активної участі та позиції кожного фахівця, адже всі вони роблять вагомий внесок у процес розбудови винахідництва, системи захисту інтелектуальної власності та економіки України в цілому.

Міжнародний статус конференції дозволяє із упевненістю заявляти про те, що захід відіграє важливу роль у міжнародному співробітництві в сфері інтелектуальної власності та підвищує авторитет нашої держави серед інших країн.

Сайт Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання інтелектуальної власності» >>