Співробітники Філії виступили доповідачами курсу "Startup your dream"

Співробітники Філії беруть учать у курсі "Startup your dream" у якості доповідачів26 жовтня співробітники Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Центр), у якості виступаючих, відвідали курс «Startup your dream», організований компанією «Startup Ukraine»./>

У ході виступів співробітників Центру молодим підприємцям-стартаперам було детально висвітлено процедуру реєстрації торговельних марок, як на території України так і закордоном, зокрема і реєстрацію за Мадридською процедурою. Особливу активність аудиторія проявила під час блоку «питання-відповіді», де слухачі могли задати будь-яке питання,що стосується не тільки реєстрації та захисту ТМ, але й захисту інших об’єктів інтелектуальної власності. Привітальною промовою розпочала свій виступ начальник відділу маркетингу Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Рогуля Наталя Миколаївна, що побажала творчої наснаги та реалізації інноваційних ідей молодим підприємцям. Консультацію з практичних питань, що стосуються реєстрації та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності у рамках своїх виступів провели: головний фахівець відділу маркетингу Фаренік Наталія Олександрівна та фахівець 1-ої категорії відділу консультації та робіт з громадськістю Гончаренко Валерія Юріївна.

Проведена консультація не тільки збільшила поінформованість молодих підприємців у сфері захисту інтелектуальної власності, але й дозволила налагодити тісний контакт дляподальшої плідної взаємодії. Представники Центру дякують компанії «Startup Ukraine» за гостинний прийом та активну аудиторію слухачів.

Даний захід являється частиною просвітницької діяльності Центру спрямованої на підвищення обізнаності та громадської свідомості у сфері захисту інтелектуальної власності. Представники організацій та компаній, науково-освітніх установ та громадських організації, що зацікавлені у співпраці в даному напрямі, можуть звертатися до відділу маркетингу Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за телефоном (044) 285-82-40, n.farenik@iii.ua. Також ми будемо раді бачити Вас у нашому офісі за адресою: м.Київ, бульвар Лесі Українки, 26.