Представники Філії на конференції IDCEE - 2013

Конференція IDCEE-201310-11 жовтня в НСК «Олімпійський» в Києві в рамках щорічної конференції IDCEE-2013 відбувся конкурс стартапів. Організатор заходу венчурний фонд Вікторії Тігіпко «TA VENTURE».

Всього в рамках основного конкурсу конференції, «Стартап-тостеру» і презентацій перед грантовим комітетом GTF в рамках IDCEE відбулося 40 виступів, на яких підприємці представили свої проекти відвідувачам конференції. Відвідувачі IDCEE-2013 мали можливість послухати 50 виступів і 8 панельних дискусій за участі лідерів інтернет-індустрії з усього світу.

На захід було відряджено представника Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг, начальника відділу маркетингу — Рогулю Наталю Миколаївну. Наталя Миколаївна проконсультувала стартаперів у способах захисту інтелектуальної власності в Україні та світі, а також обговорила процеси втілення та просування інновацій. Під час заходу представником Центру інноватики була напрацьована база контактів для подальшої взаємодії, розвитку та популяризації інноваційної діяльності в Україні.

Конференція IDCEE-2013Начальник відділу маркетингу — Рогуля Наталя Миколаївня на конференції IDCEE - 2013