Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг на Ukrainian Fashion Week

Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг на Ukrainian Fashion WeekВже 15 років поспіль Київ поринає в осінь разом з яскравими враженнями зі сфери модної індустрії. З 9 по 14 жовтня 2012 року в Києві проходив 31-ий Ukrainian Fashion Week (Український тиждень моди). Щорічно під егідою заходу відбувається низка важливих проектів: конкурси, покази, нагородження талановитих майстрів. Він став першою професійною фешн-акцією в Україні. Протягом п’яти днів на подіумах Мистецького Арсеналу свої колекції демонстрували 39 українських та зарубіжних дизайнерів.

Ukrainian Fashion Week – це свято моди, частиною якого пощастило бути «Українському центру інноватики та патентно-інформаційних послуг». За час перебування на Ukrainian Fashion Week ми познайомились з багатьма цікавими людьми зі світу моди, обмінялися враженнями та досвідом, розширили свої контакти та популяризували послуги Центру в індустрії моди.

Традиційно відкриття Ukrainian Fashion Week (UFW) відбулося показом Лілії Пустовіт - однієї з найуспішніших українських дизайнерів. Жіночні силуети, невагомі сукні, шовкові спідниці та блузи - і усе це у поєднанні з народними символами. Для своєї колекції Пустовіт зробила авторський принт у національному стилі.

Також гості відкриття побачили колекції весна-літо 2013 від Elena BURENINA, ANISIMOV, Nadya DZYAK, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит, свій арт-проект представили Анастасія Іванова та Олег Тістол. Гості побачили лінію суконь, створених на основі робіт Олега Тістола із серії "Південний берег Криму".