IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»«Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» став учасником IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

У період з 16 по 18 жовтня в Києві відбулася IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України та компанією «Виставковий Світ». Державна система правової охорони інтелектуальної власності України була представлена на форумі Філією «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (УкрЦІПІП).

Загалом форум зібрав представників 625 навчальних закладів з усієї території України. Серед них – університети, академії, коледжі, школи та гімназії, заклади післядипломної освіти, навчально-методичні центри тощо. Також у виставці взяли участь представники Швейцарської Конфедерації, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Чеської Республіки, Італійської Республіки. Досвідом роботи поділилися 32 професійно-технічні навчальні заклади з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Сумської областей, Автономної Республіки Крим та міста Києва.

35 підприємств, компаній, фірм-виробників і дистриб’юторів засобів навчання, видавництв, які долучилися до роботи виставки, ознайомили відвідувачів та учасників із сучасними електронними засобами для навчання, підручниками й методичними посібниками, засобами навчання для раннього розвитку. Зокрема, були представлені шкільні дошки будь-якого типу – крейдові, маркерні, пробкові, комбіновані, дошки на підставці, – фліпчарти для нарад і презентацій, стенди для шкіл і дитячих садків, прилади та обладнання для кабінетів фізики навчальних закладів та інше.

У ході виставки було проведено конкурс наукових робіт і нагороджено переможців у номінації «Упровадження інновацій у діяльність навчальних закладів професійно-технічної освіти»: 14 закладів нагороджено золотими медалями, 8 – срібними, 9 – відзначено почесними дипломами виставки. Також відбулася церемонія нагородження переможців III Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Під час проведення виставки відвідувачі отримували консультації з питань правової охорони та захисту інтелектуальної власності від працівників УкрЦІПІП та знайомилися з його послугами. Такі заходи були спрямовані на заохочення українського суспільства до винахідництва та науково-дослідної роботи. За час участі у виставці працівниками УкрЦІПІП було налагоджено контакти з провідними вишами та науковими установами країни.

По завершенні заходу «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» нагороджено дипломом за активне впровадження інноваційних освітніх технологій.

Джерело: www.uipv.org