Нагородження учасників конкурсу дитячої творчості «Країна мрій»

Нагородження учасників конкурсу дитячої творчості «Країна мрій»21 грудня 2012 року в приміщенні Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу малюнка, організованого Центром для дітей співробітників. Усі дітлахи одержали цікаві подарунки для розвитку власної творчості та пам’ятні дипломи. Учасників конкурсу нагороджувала директор «Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг» Чабанець Тетяна Миколаївна.

Окрім цінних подарунків, юні художники отримали позитивні емоції та справжнє передноворічне свято. Спеціальна розважальна програма для конкурсантів включала майстер-клас з образотворчого мистецтва, аплікації, урок танцю, номери фокусів, шоу мильних бульбашок, а також показ мультфільмів.

Діти – це, безперечно, наше майбутнє, а щасливі діти – щасливе майбутнє! Дякуємо всім учасникам та їхнім батькам за участь у заході, а директору Філії «УкрЦІПІП» ДП «УІПВ» Чабанець Тетяні Миколаївні – за можливість його проведення.