Соціальна діяльність

Благодійна акція до Дня знань

Благодійна акція колектива Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» до Дня знань

До дня знань колективом Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» було проведено благодійну акцію направлену на допомогу дітям та сім’ям з дітьми, що хворі на синдром Дауна.

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей колектив Філії «УкрЦІПІП» ДП «УІПВ» відгукнувся на доброчинний збір коштів для декількох дитячих будинків. Фінансова допомога була витрачена на закупівлю літнього одягу та засобів гігієни (пляжних рушників, в’єтнамок), розвиваючих ігор (розмальовок, пазлів, конструкторів) і знаряддя для активного відпочинку (скейтів, роликових ковзанів) і, звісно ж, – солодощів та фруктів.

Акція допомоги дітям

Акція для Дому малечі "Берізка" на День Святого Миколая

З нагоди Дня Святого Миколая колектив Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» провів благодійну акцію допомоги дітям Дому малечі «Берізка».

Акція до Міжнародного дня захисту дітей

Акція для дітей Городнянської спеціалізованої школи-інтернату

Співробітниками Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» на чолі з директором Чабанець Тетяною Миколаївною напередодні Міжнародного дня захисту дітей було проведено благодійну акцію.