Представники Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики

Представни Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики14 травня 2014 року до Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (далі – Філія) завітали представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, а також радник проекту Twinning.

Українські фахівці детально розповіли гостям про історію створення, місію й основні засади діяльності Філії, задачі її структурних підрозділів, про процеси підготовки, організації та проведення заходів під патронатом Державної служби інтелектуальної власності України й Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Керівник відділу документації Бланка Віла та керівник відділу досліджень Альберто Інзенга підготували докладну презентацію про діяльність Іспанського відомства. Особливо цікавими та корисними для фахівців Філії стали поради колег щодо дотримання європейських стандартів, упровадження системи електронного подання заявок, удосконалення веб-сайтів для кращої взаємодії з клієнтами, раціонального використання ресурсів.

Постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас окреслив плани своєї діяльності щодо посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні у 2014 році.

Спілкування проходило в невимушеній та дружній атмосфері. У межах предметного діалогу вдалося обговорити широке коло питань у сфері інтелектуальної власності, обмінятися прикладним досвідом та проаналізувати особливості отримання патентів – як у країнах Європи загалом, так і в Іспанії зокрема.

Представни Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики

Представни Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики

Представни Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики