До святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності

25 квітня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулося урочисте засідання з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Директор ДП «УІПВ» Станіслав Фролов, вітаючи учасників святкового заходу, подякував усім за активну роботу, вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні та популяризацію винахідництва.

Він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та взаємне прагнення досягати нових висот у напрямі побудови змістовного плідного діалогу з усіма представниками сфери інтелектуальної власності.

– Ми високо цінуємо взаєморозуміння, яке склалося останнім часом у процесі вирішення важливих робочих питань, зокрема з представниками Всеукраїнської асоціації представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та журналу «Інтелектуальна власність в Україні», – підкреслив Станіслав Фролов.

Також з вітальними словами на адресу учасників заходу виступили генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон, заступник директора ДП «УІПВ» з питань експертизи Наталія Петрова, президент Української асоціації власників торговельних знаків Михайло Дубинський та інші учасники.

Під час засідання за результатами успішної співпраці з ДП «УІПВ» було відзначено найактивніших заявників 2013 року.

За вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні подяками нагороджені Всеукраїнська асоціація представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), журнал «Інтелектуальна власність в Україні», агентство «ЕЛБІ», ТОВ «Юридична фірма «Городисський та Партнери», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», патентно-юридична агенція «Дубинський & Ошарова», «Євромаркпат в Україні» патентна фірма «Михайлюк, Сороколат і Партнери», агентство патентних повірених «Веполь».

У номінації «Прорив року» переможцями стали Марія Ортинська, патентно-правова фірма «Сократ ЛТД», компанія «Крилова та партнери».

До святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності
До святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності
До святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності
До святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності

Джерело: uipv.org