Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг на Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України»

31 травня представники Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» на чолі з директором Чабанець Тетяною Миколаївною взяли участь у Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України»

У своїй промові Чабанець Тетяна Миколаївна привітала всіх присутніх зі святом та зазначила наступне:

«Популяризація дитячої та юнацької творчості – стратегічне завдання для держави, бо саме в обдарованих дітях сконцентровано основний інтелектуальний потенціал України – основа майбутнього розвитку.

Цінність таких заходів ще й в тому, що вони надають можливість дітям самореалізуватися, проявити свої здібності, знайти підтримку, схвалення та нових друзів з різних куточків України.

Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг теж постійно працює в цьому напрямку, адже добре розуміє важливість взаємодії з талановитою молоддю та необхідність допомагати їй. При підтримці Державної служби інтелектуальної власності України Центр організував низку просвітницьких заходів і майстер-класів, у ході яких діти мали змогу розглянути приклади охорони творчої та наукової діяльності та можливості отримання доходів від результатів такої праці.

Щиро вдячна Оргкомітету заходу за запрошення на це чудове свято, сподіваюсь на подальшу тісну співпрацю з Інститутом обдарованої дитини, а усім учасникам фестивалю бажаю не тільки гарно відпочити влітку, а й із задоволенням продовжувати шукати свій шлях до успіху завдяки науці та творчості!»

Організатором цього проекту виступив Інститут обдарованої дитини НАПН України. Під час заходу відбулася виставка робіт дитячої творчості, концерт та вручення відзнак обдарованій молоді.

Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України», Київського палацу дітей та юнацтва.