Представники Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» на 8-му Всеукраїнському з'їзді якості

Керівництво Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» відвідало 8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України», що відбувся 23 травня 2013 року в м. Києві. Директор Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» Чабанець Тетяна Миколаївна та начальник відділу маркетингу Філії Рогуля Наталя Миколаївна під час відвідання заходу прийняли активну участь в обговорені державної політики України у сфері управління якістю та налагодили робочі контакти з керівниками підприємств-лідерів з якості України, Росії, Білорусії, Казахстану та ЄС.

Головне завдання з’їзду – обговорення досягнень і проблем у сфері якості та вироблення загальнонаціональних підходів щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення досконалості, конкурентоспроможності та соціальної спрямованості українських підприємств і організацій, покращення життя громадян України.

Для обговорення на з’їзді були винесені питання щодо актуалізації та практичної реалізації державної політики України у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), подальшого удосконалення систем технічного регулювання, стандартизації, підтвердження відповідності та акредитації, захисту прав споживачів, підвищення ділової досконалості вітчизняних підприємств, організацій і державних установ.

За традицією були відпрацьовані та прийняті резолюції і звернення до Президента, Верховної Ради та Уряду України. Резолюції попередніх з’їздів ураховані в ряді керівних документів Уряду України.

Програма з’їзду включала такі заходи:
Перше пленарне засідання «Стан, проблеми і шляхи поліпшення якості та ділової досконалості в Україні»
Сесія 1. «Соціальна спрямованість, організаційна досконалість і конкурентоспроможність підприємств, організацій і державних установ»
Сесія 2. «Права людини як споживача та їх захист»
Сесія 3. Безпека продукції (послуг) і технічне регулювання
Сесія 4. «Якість продукції (послуг) і стандартизація»
Заключне пленарне засідання.
Підбиття підсумків. Ухвалення звернення до Президента України, Верховної Ради України та Уряду України.

Джерело: http://www.uaq.org.ua