Енергоефективні «розумні» жалюзі Solar Gaps - новий продукт в Україні

Історії успіху

Український стартап Ecoisme – система домашнього енергоменеджменту    Читати далі

Енергоефективні «розумні» жалюзі Solar Gaps - новий продукт в Україні    Читати далі

Український стартап вже продає власні електробайки: що відомо про рекордсмена    Читати далі

Українська розробка Cardiomo - ваш персональний кардіолог    Читати далі


Компанія «Solar Gaps» - український стартап, який розробив однойменні розумні жалюзі для перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію.

SolarGaps є першим в світі джерелом поновлюваної енергії у вигляді віконних жалюзі, які використовують фотоелектричні елементи для виробництва електроенергії для вашої квартири, будинку або офісу. Вони виглядають як традиційні жалюзі для вікон, але при цьому є «розумними» і містять фотоелектричні модулі.

Компанія «Solar Gaps» - український стартап, який розробив однойменні розумні жалюзі для перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію.

Що таке енергоефективні жалюзі SolarGaps?

Система жалюзі з сонячними елементами SolarGaps - це «розумні» жалюзі, створені на основі вбудованих фотоелектричних елементів, які генерують електроенергію, в подальшому використовується для зарядки пристроїв, зберігання в акумуляторах і / або продажу постачальнику електроенергії. SolarGaps здатні автоматично відстежувати рух сонця протягом дня для найбільш ефективної генерації енергії, сприяючи при цьому підтриманню комфортної температури у приміщенні. Встановлені на фасаді будівлі, ці жалюзі не лише знижують споживання електроенергії, а й виконують функцію активного затінення, що дає змогу зменшити або навіть відмовитися від використання систем кондиціонування повітря, котрі негативно впливають на довкілля. Отже, поєднання двох важливих функцій – вироблення сонячної електроенергії та затінення – дозволяють досягти найоптимальнішого економічного ефекту у вигляді заощадження до 30% електроенергії.

Виробники жалюзі використовують високоякісні сонячні елементи, з гарантією 25 років. Зовнішня частина SolarGaps виготовлена з міцного і довговічного алюмінію, що пройшов випробування пневматичним пістолетом.

Жалюзі SolarGaps встановлюються над вікном (всередині або зовні приміщення) і здатні генерувати до 100 Вт / год енергії на 1 кв. м. площі вікна, що в середньому достатньо для живлення 30 LED-ламп або трьох ноутбуків MacBook. Енергія, що генерується за допомогою жалюзі, може накопичуватися у зовнішній батареї для зберігання, або ж передаватися в електромережу вашого будинку або офісу. Фотоелектричні системи виробляють більшу кількість електроенергії протягом світлового дня, коли попит і ціна на електроенергію вище. Таким чином ви можете заощадити на рахунках за електроенергію, а також від часу відшкодувати вартість SolarGaps. Надлишок енергії також можна продавати по «зеленим» тарифом, якщо таку можливість надає постачальник електроенергії.

SolarGaps підходить широкому спектру вікон, а також інтегрується з системами управління «розумного» будинку (Google Home, Amazon Echo) і іншими пристроями. Контроль жалюзі можна здійснювати за допомогою телефону через Wi-Fi або Bluetooth. Користуючись мобільним додатком, можна підняти або опустити жалюзі, змінити їх кут і подивитися, скільки енергії генерується.

Щоб зберегти будинок освітленим всередині, SolarGaps можна налаштувати таким чином, щоб жалюзі автоматично відкривалися, коли хтось заходить до кімнати, коли ви прокидаєтеся вранці, і відповідно, закривалися у встановлений час.

Cлід зазначити, що Європейська Комісія активно підтримує цей проєкт: «SolarGaps» став першим українським стартапом, який отримав грант за програмою ЄС «Horizon 2020» (SME Instrument, phase 2).

Продукція тільки заходить на український ринок, але вже користується попитом в Європі і США.