16 Квітень 2014

Кримські товарні знаки опинилися перед загрозою втрати захисту

Після того, як Крим увійшов до складу Росії, місцеві товарні знаки втратили свій захист, оскільки були зареєстровані в юрисдикції України. 17 квітня бізнес-омбудсмен Борис Титов запропонує президенту РФ Володимиру Путіну варіант вирішення цієї проблеми.

Особливості експертизи заявок на позначення та промислові зразки – точка зору ДП «УІПВ»

Особливості експертизи заявок на позначення та промислові зразки – точка зору ДП «УІПВ»

15 квітня 2014 року в приміщенні Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся семінар на тему «Особливості проведення експертизи заявок на позначення та промислові зразки».

Про Проект технічної допомоги ЄС TWINNING

Про Проект технічної допомоги ЄС TWINNING

15 квітня 2014 року відбулася зустріч заступника Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Любові Висоцької з паном Пабло Роденасом – представником Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, постійним радником проекту технічної допомоги ЄС TWINNING «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Майстер – клас, спрямований на популяризацію авторського права

З метою популяризації інтелектуальної власності та залучення талановитої молоді в рамках співпраці з Мистецьким арсеналом та проектом «Арсенал ідей», співробітниками Центру інноватики 10-11 квітня 2014 року були проведені цікаві та корисні заходи.