Українці зможуть вимірювати мікотоксини в продуктах

Вітчизняні науковці працюють над пристроєм BIOsens, який має визначати кількість мікотоксинів у продуктах, повідомляє TCH.ua.

За словами одного із стартаперів Андрія Карп’юка, до 2050 року населення планети становитиме близько 10 мільярдів людей, тому світова спільнота вкрай занепокоєна питанням про те, чим нагодувати всіх цих людей. Тож небезпідставними є серйозні роздуми вчених над безпечністю та якістю їжі.

Цікаво, що нещодавно про Андрія написав Financial Times. Також хлопець увійшов у перелік 100 новаторів року.

Мікотоксини – це продукти життєдіяльності грибів, пліснява, яку під час уживання продуктів люди можуть і не помітити. Небезпека полягає в тому, що отруєння пліснявою уповільнене: токсини накопичуються й можуть призвести, наприклад, до раку печінки.
Хлопці створили тест-смужку: на неї нанесли мікотоксин – і тестер миттєво зреагував на отруту. Спеціальна програма одразу показує результати на звичайному телефоні.

Проте поки що йдеться лиш про лабораторні експерименти. Смужки наразі дорогі для загального вжитку – їх вартість сягає 10 доларів. Щоб приладом могли користуватися масово, потрібно здешевити його в багато разів.