Триває співпраця у сфері ІВ з Республікою Азербайджан

08 серпня 2019 року Державне підприємстсво «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відвідав з робочим візитом керівник центру навчання та сприяння інноваціям Офісу з експертизи патентів та торгівельних марок Агентства з інтелектуальної власності (ІВ) Республіки Азербайджан (Азпатент) АЛІ ІСМАЇЛОВ.

У зустрічі з представником Азпатенту взяли участь директор з питань інноваційного та інформаційного розвитку Укрпатенту ПЕТРО ІВАНЕНКОта заступник начальника відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Укрпатенту СЕРГІЙ ТОРЯНІК. Основним предметом обговорення став обмін досвідом у сфері патентної експертизи, можливості організації спільних навчальних заходів для експертів обох відомств та ін. Фахівці Укрпатенту розкрили основні аспекти діяльності Укрпатенту як національного закладу експертизи, обговорили роботу у статусі Міжнародного пошукового органу та Органу Міжнародної попередньої експертизи. Пан Ісмаїлов зі свого боку розповів про особливості сучасної системи охорони ІВ в Азербайджанській республіці, де після реформи було створено Агентство з інтелектуальної власності, яке об'єднало патентний центр, центр з авторського права та науково-технічну бібліотеку.

На завершення зустрічі сторони домовились про подальше проведення спільних заходів у сфері ІВ та продовження співпраці між українським та азербайджанським патентними відомствами.