Скоро в продаж надійдуть «вічні» кросівки

Скоро в продаж надійдуть «вічні» кросівкиСпортивний бренд Іnov-8 анонсував перші у світі кросівки, підошва яких міститиме графен. Відомо, що британська компанія співпрацює з вченими Манчестерського університету. Продукт повинен вийти на ринок уже у 2018 році, – пише TechCrunch.

Завдяки додаванню графену до гуми, яка використовується у взутті Inov-8, кінцевий матеріал стає надзвичайно міцним. Удосконалене покриття з часом можна буде відновити, що збільшить строк служби взуття.

«Наша унікальна технологія дозволяє створювати взуття, яке удвічі міцніше за звичайне. Крім того, збагачена графеном гума може краще зчіплюватися з усіма поверхнями. Це революційний продукт, який буде мати величезний вплив на ринок спортивного взуття», – зазначив доктор Аравінд Віджайарагхаван з Манчестерського університету.

Довідка
Графен – це особливий різновид вуглецю, товщина якого – усього один атом. Останнім часом графен використовують під час проектування автомобілів, літаків, а деякі дизайнери – навіть для виготовлення одягу. Цікаво, що за відкриття графену у 2010 році була присуджена Нобелівська премія.