Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Молоде українське бачення благоустрою міст, органічні добрива з відходів птахівництва, оправа для окулярів з кавової гущі, цифрові інструменти для завчасного виявлення небезпечних хвороб, інноваційні українські проекти, які отримали дорогу до життя. Пропонуємо ознайомитися з добіркою цікавинок зі світу інновацій.

Українські студенти, учасники проекту Make It Smart, презентували у Варшаві фахівцям у сфері Smart City свої інноваційні проекти, спрямовані на покращення комфорту життя в містах. Серед проектів – мобільний додаток для полегшення сортування сміття, проект з використання п'єзоелементів для благоустрою соціальних будівель та громадських просторів, автоматична система для рівномірного розподілу тепла в житлових будинках під час опалювального сезону.
Дізнатися більше

Школярі та вчителі з технічного гуртка на Дніпропетровщині створили перший у світі апарат, який виготовляє картини з бісеру. Першу роботу, яка складається з 240 тис. намистинок, бісероробот створив за три дні.
Дізнатися більше

Українські інженери з компанії Globallogic створили систему для раннього виявлення та завчасного прогнозування хвороби Альцгеймера, а також розробили засоби для аналізу ризику меланоми за фотографією та інсульту за допомогою селфі.

Дізнатися більше

Визначено двох переможців програми розвитку стартапів MHP accelerator 2.0, спільного проекту Radar Tech, Agrohub та МХП. За підсумками MHP accelerator 2.0 комерційний запуск з МХП в 2019-2020 році отримали команди QRSmarty та Khmarka. Ще шість команд, які брали участь у відборі до акселератора, продовжать активну співпрацю з агрохолдингом.
Дізнатися більше

Українська компанія Ochis розробила серію оправ для окулярів, які зроблені з кавової гущі. Такі оправи розкладаються в 100 разів швидше за пластикові аналоги, перетворюючись на добриво для рослин. Проект Ochis Coffee зібрав $ 13 тис. на Kickstarter й залучив клієнтів із США, Західної Європи, Японії та Австралії.
Дізнатися більше

Нуль відходів: добрива з відходів птахівництва. У проекті Bonechar реалізована технологія переробки біомаси та твердих органічних відходів у добрива. Вона дозволяє отримати органічний продукт, який за характеристиками відповідає мінеральному – концентрованому фосфорному добриву, відомому як подвійний суперфосфат.
Дізнатися більше