Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Розумна кнопка для виклику медсестри в лікарні; українські бджоли, які спілкуються через смартфон; винаходи юних українців, які змінять світ. Пропонуємо ознайомитися з добіркою цікавинок зі світу інновацій.

Проект розумних жалюзі «Solar Gaps» посів перше місце в конкурсі стартапів, фінал якого відбувся на масштабному міжнародному заході «Innovation 2019» у межах конференції «Нанотехнології та наноматеріали» НАНО 2019 у Львівській політехніці. Також журі звернуло увагу на три перспективні інноваційні проекти: додаток «Lingart», який дозволяє синхронно слухати та читати книжки; платформу «Skyworker», що вирішує проблему пошуку фахівців для компаній, які швидко зростають; та електробайк «Delfast», здатний проїхати 236 миль без підзарядки.
Дізнатися більше

Автоматизувати церковні дзвони та віддалено управляти ними за допомогою свого винаходу вміє 66-річний інженер-електрик із Закарпаття. Осучаснені дзвіниці вже використовуються в декількох українських церквах.
Дізнатися більше

Як колишній пацієнт хірургічного відділення міської лікарні в Нікополі вирішив створити власну інтелектуальну систему для зручного виклику медсестри, і що з цього вийшло.
Дізнатися більше

«Пасіка Майбутнього» від українських та польських інженерів складається з «розумних» вуликів, які за допомогою IoT пристроїв передають інформацію про життя бджіл пасічникам через смартфон.
Дізнатися більше

Папір з палого листя, окуляри-сонар та транслятор цифрових даних у шрифт Брайля для людей з вадами зору, очисник води від нафти, кардіограма на базі штучного інтелекту та молекулярний конструктор для виявлення невідомих властивостей речовин, аналізатор якості повітря – сім винаходів юних українців, які змінять країну, а, можливо, і світ.
Дізнатися більше

Найточніший 3D-сканер для ювелірів, видобування металів з дна Світового океану, проекти доповненої реальності для Disney, тривожна кнопка в смартфоні для оперативного реагування на небезпеку – технологічні новації, які створені руками українців та приносять користь людству вже сьогодні.
Дізнатися більше