Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Українка в світовому рейтингу новаторів, новий вітрогенератор з широким спектром застосування, електромобіль за 25 тис. грн, безпечніше прицілювання та мобільний додаток для пошуку сміття в Карпатах. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій. 

Українку Ольгу Дудченко включено до світового рейтингу новаторів "The Innovators Under 35". Основний фокус діяльності Ольги - метод "розшифровки" геномів тварин, що вимирають.
Читати далі..

Вітрогенератор з низьким рівнем шуму та високим ступенем безпеки готує до серійного виробництва та продажу українська Sirocco Energy. 
Читати далі..

На Чернігівщині винахідник власноруч зібрав електромобіль для свого 33-річного сина, хворого на ДЦП. На створення авто пішло менше двох місяців і всього 25 тисяч гривень.
Читати далі...

Юні українські новатори повернулися з найпрестижнішого конкурсу в Азії для молодих вчених. На Міжнародному науковому конкурсі «CASTIC-2019» (China Adolescents Science and Technology Innovation Contest) троє учнів МАН вибороли одну срібну та дві бронзові медалі за спостереження карликових планет, власний генетичний алгоритм розподілення маршрутів доставки, дослідження цукрознижувальних властивостей рослини якон.
Читати далі...

Полтавський винахідник зібрав унікальний маунтінборд та спільно з командою працює над створенням біопротезу.
Читати далі...

Жителі Луганщини сконструювали безнафтову версію автомобіля на базі деревного газогенератора та проїхали на нестандартній установці близько 4,5 тисяч кілометрів в межах свого населеного пункту.
Читати далі...

Створена та впроваджена підсвітка для шкал прицілів, яка допомагає ефективно вести бій та залишатись непоміченим у темний час доби.
Читати далі...

Українські інженери з компанії GlobalLogic створили та запустили мобільний додаток EcoHike для пошуку сміття в Карпатах та об'єднання зусиль екоактивістів та туристів для його прибирання. Додаток, розробка якого тривала майже рік, можна завантажити в українському App Store та Google Play.
Читати далі...