Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Екологічна упаковка з харчових інгредієнтів, люмінесцентна тротуарна плитка нового покоління, здоровий якісний сон та визнаний світом вічний олівець. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

Сумський винахідник став лауреатом премії Кабінету Міністрів України. Його проект Foodbiopack, спрямований на розробку екобезпечної продукції, відзначено «за захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від НС, охорону навколишнього природного середовища, захист тварин».
Читати далі...

Студенти Національного технічного університету "Харківський політехнічний iнститут" створили тротуарну плитку, яка вдень накопичує сонячну енергію, а вночі віддає її у вигляді світла. Використані групою розробників технологічні рішення дозволяють зробити кінцевий продукт більш доступним та довговічним у порівнянні з конкурентами.

Читати далі...

Команда Smart Pillow перемогла на Всеукраїнському відборі конкурсу Big Idea Challenge та отримала шанс презентувати ідею від України на Big Idea Challenge у Лондоні.

Читати далі...

Український технологічний стартап Nuka отримав престижну дизайнерську премію Red Dot Award 2019 за винахід "вічної канцелярії" - металевий олівець та водонепроникний блокнот визнано кращими в категорії Product Design.

Читати далі...

Проекту компактної фотостудії PhotonLMS від підприємця з Дніпра знадобилося лише дві години, щоб набрати необхідне фінансування на Kickstarter.

Читати далі...

Відомий український стартап Petcube презентував дві нових розумних камери для домашніх тварин.

Читати далі...