Панорама інновацій: українські винаходи та новітні розробки

Електромобіль, перероблений з електровелосипеда винахідливим українцем, шість креативних львівських стартапів, які змагаються у конкурсі Британської Ради, модуль для висадки на Місяць від американо-українського підприємця та визнання юних українських новаторів на Олімпіаді геніїв у США. Пропонуємо до ознайомлення підбірку цікавинок зі світу інновацій.

Винахідник з Городка Львівської області створив власну модель компактного електромобіля. Тримісний засіб пересування дозволяє значно пришвидшити швидкість подорожування містом та, на відміну від електровелосипеда, захищає водія від вітру та дощу.
Читати далі…
 

25 тисяч фунтів стерлінгів на реалізацію проекту отримає переможець конкурсу Британської Ради. Разом із вірменськими, азербайджанськими, казахськими, киргизськими, узбецькими та грузинськими розробками за перемогу борються і проекти від львівських студентів.
Читати далі…
 

Американська космічна компанія Firefly Aerospace, яка має проектно-дослідницький центр в Україні, розповіла про плани зі створення лунного модуля, який спускатиметься на поверхню супутника.
Читати далі…
 

Школяр із м. Дніпро Андрій Горбонос здобув срібну медаль на Олімпіаді геніїв (Genius Olympiad), яка відбулась у м. Освего (США).Також двоє членів української команди посіли четверті місця. В своєму проекті Андрій Горбонос розробив спеціальну речовину, яка має покращити властивості суперконденсаторів, збільшивши ємність та швидкість заряджання. Мілана Бродовська з Одеси представила методи виготовлення натуральних барвників у домашніх умовах. Петро Волошин із Тернополя презентував проект перетворення інформації із використанням оптичних схем. 
Читати далі…
 

Команда студентів Вінницького національного технічного університету отримала можливість представити Україну на міжнародних змаганнях Еnactus World Cup в Каліфорнії (США). У проєкті “Акустичний зір” дослідники запропонували ідеї для створення систем навігації, які зможуть використовувати люди із порушеннями зору. В іншому проєкті, який стосується аграрного сектору, учасники запропонували одразу дві новітні ідеї для безвідходного вирощування гарбузів та відновлення якості ґрунту. Останній проєкт переможців спрямований на відмову від використання пластику та очищення річок.
Читати далі…

Українські та французькі дослідники працюватимуть над спільним проєктом “Зниження викидів забруднюючих речовин за допомогою енергоефективних ущільнювальних рішень”. Ініціатива отримала фінансування завдяки конкурсу українсько-французьких науково-дослідних проєктів. 
Читати далі…