Міжнародний день ІВ - 2014

25 квітня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулося урочисте засідання з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Директор ДП «УІПВ» Станіслав Фролов, вітаючи учасників святкового заходу, подякував усім за активну роботу, вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні та популяризацію винахідництва.

Він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та взаємне прагнення досягати нових висот у напрямі побудови змістовного плідного діалогу з усіма представниками сфери інтелектуальної власності.

– Ми високо цінуємо взаєморозуміння, яке склалося останнім часом у процесі вирішення важливих робочих питань, зокрема з представниками Всеукраїнської асоціації представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та журналу «Інтелектуальна власність в Україні», – підкреслив Станіслав Фролов.

Також з вітальними словами на адресу учасників заходу виступили генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон, заступник директора ДП «УІПВ» з питань експертизи Наталія Петрова, президент Української асоціації власників торговельних знаків Михайло Дубинський та інші учасники.

Під час засідання за результатами успішної співпраці з ДП «УІПВ» було відзначено найактивніших заявників 2013 року.

За вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні подяками нагороджені Всеукраїнська асоціація представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), журнал «Інтелектуальна власність в Україні», агентство «ЕЛБІ», ТОВ «Юридична фірма «Городисський та Партнери», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», патентно-юридична агенція «Дубинський & Ошарова», «Євромаркпат в Україні» патентна фірма «Михайлюк, Сороколат і Партнери», агентство патентних повірених «Веполь».

У номінації «Прорив року» переможцями стали Марія Ортинська, патентно-правова фірма «Сократ ЛТД», компанія «Крилова та партнери».