Погляд у майбутнє українських інновацій — відкриття конкурсу «Intel Eko Україна 2017»

31 січня 2017 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ) за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) і Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбулась урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського конкурсу «Intel Eko Україна 2017».

З початком конкурсу майбутніх винахідників та науковців привітали представники НЕНЦ, Інституту модернізації змісту освіти МОН, Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова, звернувшись до учасників заходу, відзначила важливість доведення власної точки зору під час презентації винаходів та наукових проектів. За словами керівника, юні новатори, які беруть участь у конкурсі «Intel Eko Україна 2017», сьогодні формують фундамент для майбутнього сфери інновацій в Україні.

Директор з питань інформаційних технологій Укрпатенту Петро Іваненко  у свою чергу побажав учасникам конкурсу дотримуватися творчого підходу в інноваційній діяльності та висловив сподівання, що кращі проекти українських школярів і студентів, презентовані під час «Intel Eko Україна 2017»,  допоможуть людству у вирішенні глобальних проблем та сприятимуть зміцненню іміджу України на міжнародній арені.

Конкурс Intel Еко Україна є національним етапом міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF). Його мета – формування творчого та наукового світогляду серед молодого покоління, налагодження зв’язків між наукою й бізнесом, а також презентація інноваційного потенціалу України на міжнародній арені. У конкурсі беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 років, яким станом на 1 травня 2017 року не виповниться 20 років. Конкурсні роботи презентуються в таких категоріях: «Біологія», «Екологічна інженерія», «Навколишнє середовище», «Науки про Землю», «Науки про людину», «Хімічна та біологічна інженерія», «Хімія». Кращі проекти, відібрані журі на національному етапі конкурсу 1 – 2 лютого, представлятимуть Україну на міжнародному фіналі Intel ISEF у США.

Петро Іваненко

 

Intel Еко Україна 2017

 

Intel Еко Україна 2017

 

Володимир Вербицький

 

Intel Еко Україна 2017

 

Григорій Науменко

 

Володимир Вербицький

 

Ярослав Блюм

 

Intel Еко Україна 2017

 

Денис Білько

 

Intel Еко Україна 2017

 

Володимир Комендантов, Петро Іваненко

 

Intel Еко Україна 2017

 

Intel Еко Україна 2017