Бібліотека-депозитарій документів Всесвітньої організації інтелектуальної власності

До уваги відвідувачів!

У складі ФГК, що входить до складу Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбулося поповнення – відкрилась бібліотека-депозитарій документів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Україна, як країна-засновник ООН, стала членом ВОІВ з 1970 року. На сьогодні Україна приймає участь у 22 договорах, адміністративні функції яких виконує ВОІВ.

З грудня 2015 року Укрпатент виконує функції Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи.

Бібліотека-депозитарій ВОІВ відкриває нові можливості отримання законодавчої та наукової літератури з питань інтелектуальної власності. До складу бібліотеки-депозитарію входять рідкісні документи, що мають професійну цінність для фахівців з інтелектуальної власності, у тому числі, англійською та китайською мовами.

Створення в Україні бібліотеки-депозитарію ВОІВ буде сприяти більш глибокому ознайомленню фахівців та суб’єктів права інтелектуальної власності з багатоплановою діяльністю ВОІВ, питаннями правового регулювання та захисту інтелектуальної власності.

Бібліотека-депозитарій ВОІВ Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Укрпатенту запрошує всіх, хто цікавиться питаннями інтелектуальної власності, ознайомитися з інформаційними ресурсами бібліотеки.