Розвиток сфери ІВ в Україні — популярно для студентської молоді

14 лютого 2017 року до Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) завітали студенти ІІ та ІІІ курсів Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» (НУ «ОЮА»).

Основним у програмі заходу для майбутніх фахівців правничої галузі в Укрпатенті стало відвідання Музею правової охорони інтелектуальної власності (Музей). Екскурсійну програму провела завідувач Музею Антоніна Ферчук.

Екскурсія студентів Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до Музею правової охорони інтелектуальної власності 14 лютого 2017 року

Експозиція правової охорони інтелектуальної власності, представлена в Укрпатенті, складається з чотирьох тематичних розділів. Розпочав екскурсію огляд у межах розділу «З історії товарних знаків»: студенти ознайомилися з архетипами сучасних знаків для товарів і послуг, відомостями про бренди часів СРСР, а також матеріалами про сучасні світові та українські бренди; побачили зразки охоронних свідоцтв на знаки для товарів і послуг, виданих в Україні, починаючи з 1992 року. Наступним був розділ «З історії винахідництва в Україні», який продемонстрував відвідувачам різновиди охоронних документів на винаходи та корисні моделі ХІХ – ХХ ст. Із сучасним етапом становлення та розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності незалежної України 1991 – 2000 років., зокрема з першими патентами України на винаходи, документами про створення та розвиток в Україні державного експертного органу, майбутні правники ознайомились у третьому розділі музею. Завершив огляд експозиції розділ «Україна в системі правової охорони інтелектуальної власності світу», у якому висвітлено діяльність державної системи правової охорони інтелектуальної власності на сучасному етапі.

Наостанок студенти НУ «ОЮА» отримали змогу переглянути фоторепортаж про святкування Дня винахідника і раціоналізатора, який урочисто відзначається в Україні з 1994 року, та Всесвітнього дня інтелектуальної власності.

Екскурсія студентів Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до Музею правової охорони інтелектуальної власності 14 лютого 2017 рокуЕкскурсія студентів Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до Музею правової охорони інтелектуальної власності 14 лютого 2017 року