Про специфіку використання баз даних у сфері хімії, фармакології та медицини у форматі тренінгу

20 червня 2017 року в Державному підприємстві «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбувся навчальний захід, організований компанією Elsevier S&T для користувачів пошукової системи Reaxys у зв’язку з переходом на нову платформу. Експерти Укрпатенту широко використовують цю всесвітньо відому систему для проведення пошуків у галузях хімії, фармацевтики та біотехнології, включаючи пошуки за складними хімічними структурами.

Також учасникам заходу були презентовані фармакологічна пошукова система Reaxys Medicinal Chemistry та біомедична реферативна пошукова система Embase (Elsevier S&T) – з оглядовою доповіддю виступив директор з напряму хіміко-біологічних рішень у країнах СНД та Ірані компанії Elsevier S&T Андрій Худошин.

У вступному слові начальник відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Федір Луценко підкреслив, що експерти Укрпатенту є досвідченими користувачами, які застосовують у роботі ресурси Reaxys уже майже десять років. Проведення патентно-інформаційних пошуків у галузі хімії, особливо органічної хімії, потребує неабиякої компетентності та обізнаності експертів. Тому дуже корисним є вдосконалення навичок проведення пошуків за хімічними структурами та ознайомлення з відповідними новими розробками. Експерти Укрпатенту постійно підвищують свій рівень: свідченням визнання їхнього професіоналізму є надання Укрпатенту статусу Міжнародного пошукового органу.

Тренінг та презентації супроводжувалися цікавими запитаннями та жвавою дискусією.

21/06/2017-Навчальний тренінг в УкрпатентіАндрій Худошин
21/06/2017-Навчальний тренінг в УкрпатентіАндрій Худошин