Останні вдосконалення Espacenet

Пропонуємо ознайомитись з останніми вдосконаленнями Espacenet.

Сортування результатів пошуку

Відтепер, окрім сортування результатів пошуку за датою завантаження, що за відгуками користувачів є недостатньо ефективним, доступне сортування  за датою публікації.

 

Розширення послуги "Глобальне досьє"

Нещодавно послугу "Глобальне досьє" було розширено з метою охоплення даних, що надходять від відомств промислової власності, які беруть участь у проекті WIPO CASE (система безпечного міжвідомчого обміну інформацією). Наразі доступ до публічних досьє патентних заявок відкрили Канадське патентне відомство та ВОІВ, проте незабаром очікується, що й інші відомства промислової власності долучаться до цієї ініціативи.

Доступ до Глобального досьє. Посилання на Європейський патентний реєстр і національні реєстри

В інтерфейсі Espacenet відображуються іконки послуги "Глобальне досьє" і посилання на патентні реєстри різних відомств промислової власності. Кожне посилання відкриває нове вікно з відповідним патентним реєстром. У разі відсутності прямого доступу до будь-якого реєстру, посилання на нього не відображується.

 

Доступ до послуги "Глобальне досьє" для інших документів патентного сімейства можна отримати, натиснувши на вкладку патентного сімейства INPADOC.

 

Інформація про щоденні надходження бібліографічних і повнотекстових даних

Для того, щоб дізнатись, який обсяг даних надходить щоденно до Espacenet, можна скористатися відповідними онлайн-таблицями бібліографічних і повнотекстових даних. Варто відзначити, що змінився зовнішній вигляд цих таблиць. Відтепер кольорові рядки вказують на зміни у даних порівняно з даними попереднього дня. Зеленим кольором виділено детальну інформацію про зміни, а також будь-який новий рядок, доданий до таблиці. Якщо таблиця була доповнена даними без внесення будь-яких змін до першої або останньої публікації, тоді зеленим кольором виділяється лише загальна кількість наявних документів.

Гармонізація національних інтерфейсів

У рамках нового проекту, 25 національних інтерфейсів сервера Espacenet були гармонізовані та повністю інтегровані до інфраструктури ЄПВ. Це дозволяє користувачам здійснювати пошук повнотекстових даних рідною для них мовою, використовуючи пошуковий інтерфейс цією ж мовою. Наразі така можливість доступна для здійснення пошуку в колекціях повнотекстових даних Австрії, Ірландії, Люксембургу, Португалії та Іспанії.

Джерело інформації: Patent Information News 4/2016