Нові послуги Мадридської системи

Послуга Madrid Monitor

Madrid Monitor – нова послуга від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), що надає доступ до торговельних марок, зареєстрованих через Мадридську систему, і є спрощеним та більш сучасним способом відстежування міжнародної реєстрації торговельної марки.

Цей персоналізований інструмент, створений ВОІВ, дозволяє відстежувати статус міжнародної заявки або реєстрації та останні зміни в міжнародній реєстрації торговельних марок за Мадридською системою. Он-лайн сервіс Madrid Monitor пропонує низку функцій, зокрема текстові підказки та нове фільтрування за зображенням. Відтепер можна завантажувати, зберігати та поширювати записи щодо більш ніж 900 000 торговельних марок, а також відстежувати торговельні марки конкурентів.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Madrid Monitor допоможе ідентифікувати країни або регіони, зазначені в даних про міжнародну реєстрацію торговельної марки, а також визначити, у якій країні було надано правову охорону торговельній марці, а в якій відмовлено.

Madrid Monitor дозволяє також налаштувати (за допомогою електронної пошти) послуги інформування користувачів про зміну даних стосовно торговельних марок, які їх цікавлять.

Запроваджений Madrid Monitor як єдиний інструмент з перегляду статусу зареєстрованих за Мадридською системою торговельних марок замінить базу даних ROMARIN, Мадридську електронну систему сповіщення (Madrid E-Alert), Мадридський статус у режимі реального часу (Madrid Real-Time Status), доступ до яких через веб-сайт ВОІВ буде припинено наприкінці 2017 року.

Найближчим часом експерти Мадридської системи забезпечать доступ до нових навчальних матеріалів та ресурсів. Більш детальну інформацію про можливості та переваги нового інструмента можна дізнатися, скориставшись електронною брошурою або переглянувши веб-сторінку.

Початок пошуку

Базовий інтерфейс пошуку (Search) є простим та ефективним, що забезпечує легкий доступ до необхідної інформації.
Починати пошук варто з уведення слова або числа в пошукове поле. Спеціальне поле (або підполе) автоматично обиратиметься на основі введеного слова або числа. Під час уведення тексту функція автозаповнення запропонує можливі слова/числа, а також спливаючі підказки, які будуть корисними для вас.

Для спрощення пошуку необхідної інформації можна скористатися комбінацією умов завдяки операторам “and”, “or” або “not”, а також відфільтрувати результати за зображенням, статусом, походженням, класом, назвою, датою та видом.

Варто знати

Опція розширеного пошуку (advanced search) надає доступ до інтерфейсу розширеного пошуку (у верхньому правому куті на головній сторінці Madrid Monitor) та дозволяє здійснювати пошук за допомогою спеціальних полів за номером, торговельною маркою, ім’ям, датою, класифікацією, країною та ін.

Для отримання більш детальної інформації щодо використання бази даних та коригування пошуку, перегляду повної історії поточного статусу міжнародної реєстрації торговельної марки необхідно звернутися до Quick Start Guide.
Ознайомитися з наступними випусками інструкції можна скориставшись підпискою на Madrid Notices.

Майбутнє електронних послуг

Розміщення сервісу Madrid Monitor – новий крок на шляху до розширення ініціатив Мадридського реєстру, метою якого є надання користувачам спрощеного інтерактивного досвіду протягом усього життєвого циклу торговельної марки.
Упродовж наступних місяців буде представлено низку вдосконалень та нових ресурсів, які допоможуть швидше та ефективніше отримувати інформацію та керувати справою торговельної марки.

Читати на веб-сайті ВОІВ >>>

База даних членів Мадридської системи

21 травня 2017 року на щорічній зустрічі користувачів Мадридської системи Міжнародної асоціації з торговельних марок (INTA) ВОІВ було представлено нову Базу даних членів Мадридської системи. Цей довгоочікуваний сервіс пропонує портал до правил та процедур розгляду торговельних марок державами-учасницями Мадридської системи, а також забезпечує користувачів необхідною інформацією.

Під час підготовки міжнародної заявки на торговельну марку слід користуватися базою даних профілів учасників для отримання детальної інформації про відомства з торговельних марок на важливих для вас цільових ринках, про види охороноздатних торговельних марок та про те, як подавати міжнародну заявку через відомство походження.

Після реєстрації торговельної марки за Мадридською системою простий інтерфейс бази даних надає доступ до основних процедур та інформації щодо часових обмежень стосовно подання заявки, що застосовуються в країнах або регіонах-членах Мадридської системи, які були вказані в заявці на міжнародну реєстрацію.

Читати на веб-сайті ВОІВ >>>

Джерело інформації: Електронні інформаційні повідомлення ВОІВ стосовно Мадридської системи