АМКУ зібрав фахівців у сфері наукових досліджень та інновацій для розробки документу, що регулюватиме надання державної допомоги

АМКУ зібрав фахівців у сфері наукових досліджень та інновацій для розробки документу, що регулюватиме надання державної допомогиАнтимонопольний комітет зібрав науковців, фахівців у сфері досліджень та інновацій, представників міністерств та юридичних компаній, профільних установ для продуктивної роботи у розробці критеріїв оцінки допустимості надання державної допомоги на наукові дослідження, технічний розвиток та інноваційну діяльність.

Установча зустріч Робочої групи із формування нормативно-правового документу, яким керуватиметься Комітет при прийнятті рішень про допустимість надання державної допомоги суб’єктам господарювання відбулася 10 серпня 2016 року.

«В основі схем надання державної допомоги має бути ефективне витрачання державних ресурсів. Нам необхідно гармонізувати національне законодавство з відповідними європейськими практиками, врахувавши поточний стан державної підтримки у цих галузях», - зазначила, відкриваючи засідання, Дар’я Чередніченко, заступник Директора Департаменту конкурентної політики – начальник відділу аналітично-методичного забезпечення та економічного аналізу Антимонопольного комітету.

Керівник Проекту «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» Юджин Стюарт та експерт Проекту Яна Рогінська ознайомили учасників Робочої групи з політикою Євросоюзу у наданні допомоги на наукові розробки та інновації, наголосили на необхідності адаптації українських реалій до європейських стандартів. «Європейський Союз позитивно ставиться до надання державної допомоги на наукові дослідження та інноваційну діяльність. Застосування правил моніторингу та контролю рідко є перешкодою для підтримки цих галузей. У випадках надання допомоги на чисто академічні дослідження, де вплив на конкуренцію відсутній, витрати на такі заходи можуть покриватися державою на 100 %. Якщо дослідження мають комерційний характер (створення продукту, його просування на ринку чи покращення), то така підтримка вже підпадає під сферу дії законодавства про державну допомогу та потребує оцінки рівня її впливу на конкуренцію. Основним, що потрібно зробити Україні у цій сфері, - визначити термінологію, ліміти надання державної допомоги та її впливу на конкуренцію», - наголосив Юджин Стюарт.

Євген Дудник, начальник відділу моніторингу державної допомоги Комітету, ознайомив присутніх із загальними принципами надання державної допомоги, які мають бути імплементовані в Україні, цілями контролю державної допомоги, розповів про засади, за якими працюватиме Робоча група, а також підкреслив важливість тісної співпраці у розробці критеріїв оцінки надання державної допомоги на наукові дослідження, технічний розвиток та інноваційну діяльність.

Нагадуємо, що уже працюють Робочі групи з формування критеріїв оцінки допустимості державної допомоги:
1) для забезпечення сприяння розвитку регіонів (підтримка інвестицій і операційна допомога) та суб’єктів малого і середнього підприємництва;
2) на працевлаштування окремих категорій працівників, створення нових робочих місць та профільну підготовку працівників;
3) на захист навколишнього природного середовища;
4) на відновлення платоспроможності та реструктуризацію суб’єктів господарювання, у тому числі фінансового сектору (Робоча група).

Довідково:
На виконання міжнародних зобов’язань України, які виникли, зокрема, внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою забезпечення захисту та розвитку конкуренції, Верховною Радою України 1 липня 2014 року прийнято Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який набирає чинності у повному обсязі 2 серпня 2017 року.

Закон визначив Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

Система моніторингу та контролю за допустимістю державної допомоги суб’єктам господарювання включає в себе, зокрема, розроблення нормативної бази з урахуванням acquis ЄС.

Джерело: Антимонопольний комітет України